Majstrovstvá Európy do 15 a 17 rokov 2019, Eilat – ISR

Výsledky:

Vladimír Macura v kategórií chlapcov U15d 102 kg obsadil  4. miesto v dvojboji výkonom 268 kg, 2. miesto v trhu výkonom 123 kg a v nadhode 5. miesto výkonom 145 kg.

Júlia Boledovičová kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 167 kg, 7. miesto v trhu výkonom 75 kg a v nadhode 7. miesto výkonom 92 kg.

Lenka Žembová v kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 8. miesto v dvojboji výkonom 153 kg, 8. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 80 kg.

Marián Poláček v kategórií dorastencov U17 do 81 kg obsadil  17. miesto v dvojboji výkonom 238kg, 17. miesto v trhu výkonom 103 kg a v nadhode 18. miesto výkonom 135 kg.

Laura Mikušová v kategórií dorasteniek U17 do 71 kg obsadila 14. miesto v dvojboji výkonom 138 kg, 14. miesto v trhu výkonom 65 kg a v nadhode 14. miesto výkonom 73 kg.

Nina Ladvenicová v kategórií dorasteniek U17 do 64 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 159 kg, 7. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 86 kg.

Sebastián Cabala v kategórií dorastencov U17 do 73 kg obsadil  3. miesto v dvojboji výkonom 290 kg, 5. miesto v trhu výkonom 130 kg a v nadhode 3. miesto výkonom 160 kg.

Roman Benka v kategórií chlapcov U15 do 67 kg obsadil  13. miesto v dvojboji výkonom 159 kg ,14. miesto v trhu výkonom 74 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 85 kg.

Gabriel Benyík v kategórií dorastencov U17 do 61 kg obsadil  12. miesto v dvojboji výkonom 207 kg ,9. miesto v trhu výkonom 96 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 111 kg.

Reprezentanti

U15

Roman Benka, HK do 67 kg, štart 10.12. o 8.00

Vladimír Macura, HK do 102 kg, štart 14.12. o 8.00

U 17

Nina Ladvenicová, HK do 64 kg, štart 11.12. o 09.30

Laura Mikušová, HK do 71 kg, štart 11.12. o 09.30

Júlia Boledovičová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Lenka Žembová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Gabriel Benyík, HK do 61 kg, štart 08.12 o 18.30

Sebastián Cabala, HK do 73 kg, štart 11.12. o 13.30

Marián Poláček, HK do 81 kg, štart 12.12. o 10.00

Tréneri dievčat. Mgr. Milan Kováč st., Mgr. Zuzana Svrčková

Tréneri chlapcov: Miroslav Škrobian, Milan Kubák

Rozhodca: Ing. Tomáš Chovanec

Start book

Stream

 

Medzinárodný turnaj mládeže vo vzpieraní a súťaž družstiev o pohár starostu obce Likavka

Medzinárodný turnaj mládeže vo vzpieraní a súťaž družstiev o pohár starostu obce Likavka.

Medzinárodný turnaj mládeže vo vzpieraní a súťaž družstiev o pohár starostu obce Likavka ABS

Výsledky družstiev:

1. TJ Tatran Krásno nad Kysucou 33 b.
2. VK Družstevná pri Hornáde 28 b.
3. ŠV Kysucké Nové Mesto 28 b.
4. MKV a SŠ Košice 20 b.
5. TJ Slávia Ružomberok 18 b.
6. TJ Sokol Moravské Lieskové 18 b.
7. ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 16 b.
8. TJ Olympia Bobrov 13 b.
9. Velikiy Berezniy (UKR) 10 b.
10. VK Kofi Trenčín 9 b.
11. Považan Nové Mesto n. Váhom 8 b.
12. MKV a SŠ Thermal Veľký Meder 7 b.