Majstrovstvá Európy vo vzpieraní U20 a U23 2021, Rovaniemi, Fínsko

Michal Rehák,  vo vekovej kategórii do U23 v hmotnostnej kategórii do 102 kg obsadil 10. miesto v dvojboji výkonom 280 kg, desiate miesto v trhu výkonom 128 kg a  tiež desiate miesto v nadhode výkonom 152 kg.

Ján Marek Trebichavský,  vo vekovej kategórii do U23 v hmotnostnej kategórii do 102 kg obsadil 6. miesto v dvojboji výkonom 323 kg, piate miesto v trhu výkonom 150 kg a  siedme miesto v nadhode výkonom 173 kg.

Lenka Žembová vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do  81 kg obsadila 3. miesto v dvojboji výkonom 199 kg, v trhu druhé miesto výkonom 92 kg a štvrté miesto v nadhode výkonom 107 kg.

Nikola Seničová vo vekovej kategórii do U23 v hmotnostnej kategórii do  81 kg obsadila 3. miesto v dvojboji výkonom 211 kg, v trhu tretie miesto výkonom 96 kg a piate miesto v nadhode výkonom 115 kg.

Sebastián Cabala  vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do 81 kg obsadil 7. miesto v dvojboji výkonom 304 kg, deviate miesto v trhu výkonom 133 kg a  ôsme miesto v nadhode výkonom 171 kg.

Matúš Kočár vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do 81 kg obsadil 13. miesto v dvojboji výkonom 272 kg, štrnáste miesto v trhu výkonom 120 kg a trináste miesto v nadhode výkonom 152 kg.

Natália Húšťavová, vo vekovej kategórii do U23 v hmotnostnej kategórii do  71 kg obsadila 8. miesto v dvojboji výkonom 180 kg, v trhu siedme miesto výkonom 81 kg a deviate miesto v nadhode výkonom 99 kg.

Nina Ladvenicová, vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do  55 kg obsadila 10. miesto v dvojboji výkonom 146 kg, v trhu dvanáste miesto výkonom 63 kg a deviate miesto v nadhode výkonom 83 kg.

Gabriel Benýik vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do 73 kg nebol klasifikovaný v dvojboji ani v nadhode, trhu obsadil výkonom 117 kg siedme miesto.

Matej Matejíček vo vekovej kategórii do U20 v hmotnostnej kategórii do 73 kg nebol klasifikovaný v dvojboji ani v nadhode, trhu obsadil výkonom 112 kg deviate miesto.

Neúplný ResultBook

 

ME U15 a U17, Ciechanow, Poľsko, 2021

Výsledky 

Vladimír Macura majster Európy v trhu!!!!!

Vladimír Macura v kategórii dorastencov U17 +102 kg obsadil 2. miesto v dvojboji výkonom 327 kg, 1. miesto v trhu výkonom 151 kg a 2. miesto v nadhode výkonom 176 kg. Počas súťaže vytvoril 9 národných rekordov.

Šimon Strapec v kategórii dorastencov U17  do 102 kg obsadil tri krát 6. miesto  za 244 kg v dvojboji, 110 kg v trhu a 134 kg v nadhode.

Karol Špalek v kategórii dorastencov U17 do 96 kg obsadil 9. miesto v dvojboji výkonom 246 kg, 11. miesto v trhu výkonom 107 kg a 8. miesto v nadhode výkonom 139 kg.

Viktória Sládková v kategórii dorasteniek U17 do 64 kg obsadila 10. miesto v dvojboji výkonom 125 kg, 10. miesto v trhu výkonom 52 kg a 11. miesto v nadhode výkonom 73 kg.

Laura Svrčková v kategórii dorasteniek U17 do 76 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 169 kg, 7. miesto v trhu výkonom 75 kg a 6. miesto v nadhode výkonom 94 kg.

Filip Pagáčik v kategórii chlapcov U15 do 73 kg obsadil 12. miesto v dvojboji za 185 kg, 13. miesto v trhu výkonom 84 kg a 12. miesto v nadhode za 101 kg.

Viktória Madajová v kategórii dievčat U15 do 59 kg obsadila tri krát 13. miesto za 112 kg v dvojboji, 51 kg v trhu a 61 kg v nadhode. Počas súťaže vytvorila 1 slovenský rekord.

Ráchal Závacká v kategórii dievčat U15 do 55 kg obsadila tri krát 10. miesto za 114 kg v dvojboji, 53 kg v trhu a 61 kg v nadhode.

Nina Bombová v kategórii dievčat U15 do 49 kg obsadila 10. miesto v dvojboji výkonom 101 kg, 11. miesto v trhu výkonom 44 kg a v nadhode 10. miesto výkonom 57 kg. Počas súťaže vytvorila 2 slovenské rekordy.

Viktória Pašková v kategórii dievčat U15 do 40 kg obsadila tri krát 9. miesto za 76 kg v dvojboji, 34 kg v trhu a 42 kg v nadhode.

Vedúci výpravy: Ing. Štefan Gribanin

Hlavný tréner: Mgr. Ľudovít Buzgó

Tréner: Andrej Paška

Výsledky:

Start book

Majstrovstvá Európy seniorov 2021 Moskva

Výsledky – Results Book

Štartová listina

Program:

Výsledky

A skupinu vysiela Eurosport.

Ďalšie skupiny je možné pozerať tu:

Scoreboard EasyWL tu:

Naší reprezentanti:

Ivana Horná, HK do 71 kg, Štart 07.04., 10.00 hod.,

Nina Rondziková, HK do 71 kg, Štart 07.04., 10.00 hod.,

Nikola Seničová, HK do 81 kg, Štart 09.04., 7.30 hod.,

Martina Hrašnová, HK plus 87 kg, Štart 11.04., 11.53 hod.,

Richard Tkáč, HK do 81 kg, Štart 07.04., 13.00 hod.,

Karol Samko, HK do 89 kg, Štart 08.04., 10.30 hod.,

Peter Poláček, HK do 89 kg, Štart 08.04., 10.30 hod.,

Viktor Ostrovský, HK do 102 kg, Štart 10.04., 07.30 hod.,

Radoslav Tatarčík, HK do 109 kg, Štart 09.04., 13.00 hod.

Tréneri: Mgr. Milan Kováč st., Mgr. Ing. Richard Tkáč, Ing. Štefan Gribanin.

Majstrovstvá Európy do 15 a 17 rokov 2019, Eilat – ISR

Výsledky:

Results book

Vladimír Macura v kategórií chlapcov U15d 102 kg obsadil  4. miesto v dvojboji výkonom 268 kg, 2. miesto v trhu výkonom 123 kg a v nadhode 5. miesto výkonom 145 kg.

Júlia Boledovičová kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 167 kg, 7. miesto v trhu výkonom 75 kg a v nadhode 7. miesto výkonom 92 kg.

Lenka Žembová v kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 8. miesto v dvojboji výkonom 153 kg, 8. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 80 kg.

Marián Poláček v kategórií dorastencov U17 do 81 kg obsadil  17. miesto v dvojboji výkonom 238kg, 17. miesto v trhu výkonom 103 kg a v nadhode 18. miesto výkonom 135 kg.

Laura Mikušová v kategórií dorasteniek U17 do 71 kg obsadila 14. miesto v dvojboji výkonom 138 kg, 14. miesto v trhu výkonom 65 kg a v nadhode 14. miesto výkonom 73 kg.

Nina Ladvenicová v kategórií dorasteniek U17 do 64 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 159 kg, 7. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 86 kg.

Sebastián Cabala v kategórií dorastencov U17 do 73 kg obsadil  3. miesto v dvojboji výkonom 290 kg, 5. miesto v trhu výkonom 130 kg a v nadhode 3. miesto výkonom 160 kg.

Roman Benka v kategórií chlapcov U15 do 67 kg obsadil  13. miesto v dvojboji výkonom 159 kg ,14. miesto v trhu výkonom 74 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 85 kg.

Gabriel Benyík v kategórií dorastencov U17 do 61 kg obsadil  12. miesto v dvojboji výkonom 207 kg ,9. miesto v trhu výkonom 96 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 111 kg.

Reprezentanti

U15

Roman Benka, HK do 67 kg, štart 10.12. o 8.00

Vladimír Macura, HK do 102 kg, štart 14.12. o 8.00

U 17

Nina Ladvenicová, HK do 64 kg, štart 11.12. o 09.30

Laura Mikušová, HK do 71 kg, štart 11.12. o 09.30

Júlia Boledovičová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Lenka Žembová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Gabriel Benyík, HK do 61 kg, štart 08.12 o 18.30

Sebastián Cabala, HK do 73 kg, štart 11.12. o 13.30

Marián Poláček, HK do 81 kg, štart 12.12. o 10.00

Tréneri dievčat. Mgr. Milan Kováč st., Mgr. Zuzana Svrčková

Tréneri chlapcov: Miroslav Škrobian, Milan Kubák

Rozhodca: Ing. Tomáš Chovanec

Start book

Stream

 

Majstrovstvá Európy vo vzpieraní U20 a U23 2019, Bukurešť, Rumunsko

Ján Marek Trebichavský,  vo vekovej kategórií do U20 v hmotnostnej kategórií do 96 kg obsadil tri krát 10. miesto za výkon 312 kg v dvojboji, 147 kg v trhu a 165 kg v nadhode.

Vladimír Škapec, vo vekovej kategórií U20 v hmotnostnej kategórií do 81 kg obsadil 12. miesto v dvojboji výkonom 275 kg, trináste miesto v trhu výkonom 130 kg a tiež trináste miesto v nadhode výkonom 145 kg.

Nikola Seničová vicemajsterkou Európy!!!

Nikola je vicemajsterkou Európy junioriek do 20 rokov v hmotnostnej kategórií do 76 kg, a to výkonom 206 kg v dvojboji. Pred tým sa však najskôr stala vicemajsterkou v trhu výkonom 94 kg. V nadhode obsadila tiež vynikajúce 3. miesto výkonom 112 kg. Gratulujeme.

Rekordný Sebastián Cabala!!!

Sebastián, ako najmladší pretekár v A skupine, vo vekovej kategórií U20 do 73 kg obsadil 7. miesto v dvojboji výkonom 290 kg, 8. miesto v trhu výkonom 130 kg a 7. miesto v nadhode výkonom 160 kg. Sebastián, zároveň vytvoril európsky rekord v U17 v nadhode (160 kg ) a tiež v dvojboji (290 kg). Gratulujeme

Nominácia:

Sebastián Cabala /KTN/, U20, HK do 73 kg, štart 21.10.2019, 18:00 hod. SEČ, 295 kg.

Nikola Seničová /MKE/, U20, HK do 76 kg, štart 23.10.2019, 14:00 hod. SEČ, 210 kg.

Vladimír Škapec /BOB/ U20, HK do 81 kg, štart 24.10.2019, 08:30 hod. SEČ, 280 kg.

Ján Marek Trebichavský /GNM/, U20, HK do 96 kg, štart 25.10.2019, 18:00 hod. SEČ, 325 kg.

Tréneri: Ing. Štefan Korpa, Mgr. Ondrej Kružel

Vedúci výpravy: Ing. Michal Ikréni

Start book

EasyWL – Scoreboard