MSJ 2021, Uzbekistan, Taškent

Výsledky:

Sebastián Cabala v HK do 81 kg obsadil  10. miesto v dvojboji výkonom 306 kg, 11. miesto v trhu výkonom 137 kg a v nadhode 9. miesto výkonom 169 kg.

Nina Ladvenicová v HK do 59 kg obsadila 11. miesto v dvojboji výkonom 159 kg, 11. miesto v trhu výkonom 69 kg a v nadhode 12. miesto výkonom 90 kg.

Štartujú:

Nina Ladvenicová, HK do 59 kg, štart 25.05.2021, 08.00 CET

Sebastián Cabala, HK do 81 kg, štart 27.05.2021, 16.00 CET

OH Tokio kvalifikácia

Nikola Seničová, HK do 81 kg, štart 29.05.2021, 13.00 CET

Tréneri: Mgr. Ing. Rudolf Lukáč, Ing. Štefan Gribanin

Start book

Score board

LIVE

Majstrovstvá sveta vo vzpieraní 2019, Pattaya, Thajsko

Karol Samko v kategórií mužov do 89 kg obsadil 22. miesto v dvojboji výkonom 323 kg, 26. miesto v trhu výkonom 139 kg a v nadhode 20. miesto výkonom 184 kg.

Richard Tkáč v kategórií mužov do 81 kg obsadil 29. miesto v dvojboji výkonom 299 kg, 32. miesto v trhu výkonom 133 kg a v nadhode 30. miesto výkonom 166 kg.

Nina Rondziková v kategórií žien do 71 kg obsadila 18. miesto v dvojboji výkonom 190 kg, 20. miesto v trhu výkonom 84 kg a v nadhode 16. miesto výkonom 106 kg.

Naši reprezentanti

Nina Rondziková /DBB/, HK do 71 kg, dvojboj 195 kg, dvíha 23.09.2019, 12:00 hod. miestneho času, B skupina.

Richard Tkáč /WDK/, HK do 81 kg, dvojboj 310 kg, dvíha 21.09.2019, 08.00 hod. miestneho času, D skupina.

Karol Samko /KNK/, HK do 89 kg, dvojboj 340 kg, dvíha 23.09.2019, 14:25  hod. miestneho času, B skupina.

Ondrej Kružel /BOB/, HK do 109 kg, dvojboj 355 kg, dvíha 25.09.2019, 22:30 hod. miestneho času, C skupina.

Tréneri: Mgr. Ing. Rudolf Lukáč, Mgr. Milan Kováč

StartBook

MS Juniorov 2019 – Suva, FIJ

Tomáš Romaňák v kategórií mužov do 96 kg obsadil 7. miesto v dvojboji výkonom 331 kg, 8. miesto v trhu výkonom 151 kg a v nadhode 6. miesto výkonom 180 kg.

Nikola Seničová v kategórií žien do 76 kg obsadila 6. miesto v dvojboji výkonom 194 kg, 5. miesto v trhu výkonom 87 kg a v nadhode 6. miesto výkonom 107 kg.

MS 2018 Ashgabat /TKM/

Radoslav Tatarčík v kategórií mužov do 109 kg obsadil 23. miesto v dvojboji výkonom 351 kg, 17. miesto v trhu výkonom 171 kg a v nadhode 30. miesto výkonom 180 kg.

Ondrej Kružel v kategórií mužov do 109 kg obsadil 30. miesto v dvojboji výkonom 320 kg, 30. miesto v trhu výkonom 145 kg a v nadhode 32. miesto výkonom 175 kg.

Matej Kováč v kategórií mužov do 102 kg obsadil 8. miesto v dvojboji výkonom 361 kg, 10. miesto v trhu výkonom 163 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 198 kg.

Nikola Seničová v kategórií žien do 76 kg obsadila 17. miesto v dvojboji výkonom 200 kg, 17. miesto v trhu výkonom 85 kg a 15. miesto v nadhode výkonom 115 kg.

Richard Tkáč v kategórií mužov do 81 kg obsadil 28. miesto v dvojboji výkonom 320 kg, 29. miesto v trhu výkonom 145 kg a v nadhode 30. miesto výkonom 175 kg.

Karol Samko v kategórií mužov do 81 kg obsadil 30. miesto v dvojboji výkonom 319 kg, 40. miesto v trhu výkonom 137 kg a v nadhode 19. miesto výkonom 182 kg. 

Ivana Horná v kategórií žien do 64 kg tri krát 45. miesto za dvojboj 176 kg, trh 78 kg a nadhod 98 kg. 

Eliška Fernezová v kategórií žien do 64 kg tri krát 46. miesto za dvojboj 169 kg, trh 74 kg a nadhod 95 kg.

START BOOK

Možný stream: