Majstrovstvá Európy do 15 a 17 rokov 2019, Eilat – ISR

Výsledky:

Results book

Vladimír Macura v kategórií chlapcov U15d 102 kg obsadil  4. miesto v dvojboji výkonom 268 kg, 2. miesto v trhu výkonom 123 kg a v nadhode 5. miesto výkonom 145 kg.

Júlia Boledovičová kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 167 kg, 7. miesto v trhu výkonom 75 kg a v nadhode 7. miesto výkonom 92 kg.

Lenka Žembová v kategórií dorasteniek U17 nad 81 kg obsadila 8. miesto v dvojboji výkonom 153 kg, 8. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 80 kg.

Marián Poláček v kategórií dorastencov U17 do 81 kg obsadil  17. miesto v dvojboji výkonom 238kg, 17. miesto v trhu výkonom 103 kg a v nadhode 18. miesto výkonom 135 kg.

Laura Mikušová v kategórií dorasteniek U17 do 71 kg obsadila 14. miesto v dvojboji výkonom 138 kg, 14. miesto v trhu výkonom 65 kg a v nadhode 14. miesto výkonom 73 kg.

Nina Ladvenicová v kategórií dorasteniek U17 do 64 kg obsadila 7. miesto v dvojboji výkonom 159 kg, 7. miesto v trhu výkonom 73 kg a v nadhode 8. miesto výkonom 86 kg.

Sebastián Cabala v kategórií dorastencov U17 do 73 kg obsadil  3. miesto v dvojboji výkonom 290 kg, 5. miesto v trhu výkonom 130 kg a v nadhode 3. miesto výkonom 160 kg.

Roman Benka v kategórií chlapcov U15 do 67 kg obsadil  13. miesto v dvojboji výkonom 159 kg ,14. miesto v trhu výkonom 74 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 85 kg.

Gabriel Benyík v kategórií dorastencov U17 do 61 kg obsadil  12. miesto v dvojboji výkonom 207 kg ,9. miesto v trhu výkonom 96 kg , v nadhode 13. miesto výkonom 111 kg.

Reprezentanti

U15

Roman Benka, HK do 67 kg, štart 10.12. o 8.00

Vladimír Macura, HK do 102 kg, štart 14.12. o 8.00

U 17

Nina Ladvenicová, HK do 64 kg, štart 11.12. o 09.30

Laura Mikušová, HK do 71 kg, štart 11.12. o 09.30

Júlia Boledovičová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Lenka Žembová, HK nad 81 kg, štart 13.12. o 18.00

Gabriel Benyík, HK do 61 kg, štart 08.12 o 18.30

Sebastián Cabala, HK do 73 kg, štart 11.12. o 13.30

Marián Poláček, HK do 81 kg, štart 12.12. o 10.00

Tréneri dievčat. Mgr. Milan Kováč st., Mgr. Zuzana Svrčková

Tréneri chlapcov: Miroslav Škrobian, Milan Kubák

Rozhodca: Ing. Tomáš Chovanec

Start book

Stream